PANDORA studia a apartmány  

Klimatizace Wi-Fi (bez záruky) Výhled na moře
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Do 500 m od pláže, Klimatizace, Vhodné pro rodiny s dětmi, Výhled na moře, Wi-Fi (bez záruky),

Informace o ubytování

2-4 lůžka
vlastní stravování

Poloha

Čtyři vilky Pandora jsou postaveny ve svahu a jsou obklopeny vzrostlými stromy a udržovanou zahradou. Jsou postaveny v dostatečné vzdálenosti od místní komunikace, která spojuje všechny pláže jižního pobřeží ostrova Skiathos. Nedaleko je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás za pár minut zaveze k dalším krásným písečným plážím této oblasti a do hlavního města Skiathos. Na pláž se dostanete za pár minut po schodech, které vedou přímo od vilek zahradou k místní komunikaci. Po překročení komunikace pokračujete pohodlnou cestou na krásnou pláž Kolios, kde je taverna. Schodišti se můžete vyhnout, pokud od Pandory půjdete po příjezdové cestě. Další krásnou pláží v dosahu pěší chůze je pláž Vromolimnos. Nejbližší supermarket je nedaleko, od Pandory se k němu dostanete zadní cestou. V tomto místě je také veřejný bazén a taverna.

Ubytování

Prostorná studia jsou v přízemí a mají dvě nebo tři lůžka. Apartmán je v 1. patře a má jednu ložnici s manželským lůžkem (široké cca 150 cm) a obytnou kuchyň s rozkládacím gaučem, kde se pohodlně vyspí další dospělá osoba nebo až dvě děti do 15 let. Studia a apartmán jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací, TV, sejfem a fénem. Ze zastíněných teras studií a apartmánu je pěkný výhled na moře. Poblíž malé recepce je Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Studia mají jména řeckých Múz a nymf (Calypso, Cleo, Caliopea, Polymnia).

Shrnutí

Největší předností tohoto ubytování je krásný výhled na moře, velkorysý prostor v okolí domu s pěstěnou zahradou, dobrý dosah dvou krásných písečných pláží se snadným přístupem do moře a klimatizace v ceně. Doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: 74 nižších schodů a cca 315 m
od prvního supermarketu: cca 180 m
od autobusové zastávky: 74 nižších schodů a cca 100 m

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Skiathos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkové studio: od 500 Kč/noc
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

8,8
14 hodnocení
8,7 Ubytování
8,8 Služby
8,6 Okolí
8,9 Stravování
Řazení
1 2
4,3
Po predchozi navsteve ostrova Skopelos zklamani.
3 Ubytování 3 Služby 4 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Hezky ostrov, ale velmi turisticky. Moc nam nevyhovovalo ubytovani u rusne silnice ...
Celkový dojem
Hezky ostrov, ale velmi turisticky. Moc nam nevyhovovalo ubytovani u rusne silnice ani mistni plaz, takze jsme denne dojizdeli autobusem na plaze v okoli, coz bylo s malymi detmi celkem narocne.
Okolí

Hezka zahrada, plaz prumerna, na hezci plaze bylo treba dojizdet.

Ubytování

V Recku asi dobry standard, ale u velmi rusne silnice, odkud byl slyset hluk. Pro deti neprilis vhodne (schody vedouci na velmi frekventovanou silnici hned u apartmanu).

Další služby

Uklid bychom uvitali casteji nez 1x a obcas nam ani nedoplnili toaletni papir. Internet fungoval pouze u recepce. Detska postylka byla ve spatnem stavu.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Linda Moss, 21.09.2018
8,8
Dovolená na úžasném ostrově Skiathos
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Celkově nás tento malý ostrov nadchl zelení, čistotou a množstvím nádherných pláží. ...
Celkový dojem
Celkově nás tento malý ostrov nadchl zelení, čistotou a množstvím nádherných pláží. Autobus, který jezdí v přiměřených intervalech po celém jižním pobřeží jsme sice nevyužili, ale dá se s ním pohodlně cestovat mezi plážemi. Půjčili jsme si skútr a projeli si pláže, které jsme na doporučení chtěli vidět. Překvapilo nás, že jsme na ostrově téměř nepotkali české turisty. Klientela je spíše anglická a italská. Cenově je Skiathos o něco dražší než ostatní řecké destinace, které jsme navštívili.
Okolí

Z ubytovaní jsme měli v dochozí vzdálenosti asi 5 pláží. Nejvíce se nám líbila pláž Vromolimnos a Paraskívi, pokud nepočítáme pláže navštívené na skůtru. Pod ubytováním je obchůdek, kde se dají koupit uíkladní potraviny. Je poměrně drahý, lepší je jet do hl. města do supermarketu.

Ubytování

Ubytování v Pandoře bylo velmi příjemné. Byla zde dobře vybavená kuchyňská linka, včetně trouby a kávovaru. Nádobí pro 2 osoby postačující. V koupelně je sprchový kout, který není uzavřený, ale je v něm alespoň vana s odtokem. Nechybí klimatizace. Pokoj měl terasu se stolem a židlemi, odkud byl výhled na mořské pobřeží. Zpočátku nás trochu rušil zvuk projíždějících dopravních prostředků. Silnice z ubytování není vidět, ale vzhledem k poloze ubytování (nad silnicí) je slyšet. Na noc se dá zabednit okno i dveře na terasu, takže ruch je sotva slyšitelný.

Strava

Pobyt jsme měli bez stravy, takže jsme postupně ochutnávali řecké speciality v Tavernách. U pláže Paraskívi je taverna s výbornýn gyrosem nebo taverna U Jimmiho. Nejvíce nám chutnal gyros v zatáčce před střediskem Koukonaris, která se jmenuje Pod borovicí. Taverny většinou otevírají ve 12,30h.

Další služby

Zaplatili jsme si celodenní výlet na sousední ostrov Skopelos po stopách "Mamma mia". Po celou dobu s námi byla naše delegátka. Na ostrově jsme navštívili kostelík, hlavní město Skopelos s výbornou rodinnou tavernou, kam nás nasměrovala delegátka. Navštívili i jsme jednu pěknou pláž, kde jsme se mohli vykoupat. Výlet byl pěkný, i když jsme se poměrně dlouho plavili na lodi, protože jsme obepluli celý ostrov Skopelos.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Šaurová, 04.09.2018
9,3
krásná dovolená
9 Ubytování 10 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Nádherný ostrov, který je zelený a se spoustou pláží, takže si vybere každý.
Celkový dojem
Nádherný ostrov, který je zelený a se spoustou pláží, takže si vybere každý.
Okolí

Pláže na jihu s klidným mořem a více lidmi, na severu občas s bouřlivějším mořem. Bohužel chybí chodníky kolem jediné silnice spojující východ se západem ostrova.

Ubytování

Ubytování odpovídající kategorii s krásným výhledem na moře. Příjemná paní domácí. Trochu dále na pláž.

Strava

Řecká kuchyně je výborná. Ceny potravin a stravování většinou dražší.

Další služby

Výborná delegátka. Zájezdy jsem nevyužili. Na většinu pobytu jsme měli přes delegátku půjčenou motorku, takže jsme si ostrov projeli sami.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana Filipová, 02.09.2018
9
Pěkná pohodová dovolená, 27.7.-7.8.2018
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Ubytování ve studiu Polymnia – v přízemí, čisté, prostorné, s venkovním posezením na ...
Celkový dojem
Ubytování ve studiu Polymnia – v přízemí, čisté, prostorné, s venkovním posezením na terase i plážovými lehátky, výhled na záliv moře, krajová vilka, nejklidnější prostředí, v okolí zeleně, blízko k plážím. Ostrov Skiathos plný zeleně, krásné modré moře, mnoho pláží, možnost výletů lodí. Celkový dojem velmi dobrý.
Okolí

Pokud se sešlo od studia po schodech přímo přes silnici, byl směr buď pláž Vromolimnos nebo Kolios, obě pár minut cesty k pobřeží. Vromolimnos větší společenštější, taverna s dobrým jídlem, zajímavým posezením nad pláží, hudba. Kolios klidnější, měli tam v baru na pláži ale lepší kávu frapé :-).Díky busu, zájezdu lodí nebo pěší procházkou jsme navštívily celkem 9 pláží ostrova, všechny nějakým způsobem krásné a zajímavé. Bus je veliká výhoda, dostanete se od ubytování v Pandoře na obě strany ostrova, jezdí v krátkých intervalech 15 minut. Lze to využít i pro větší nákupy. Využily jsme i zájezdy lodí, pro suchozemce je plavba lodí a modré moře nádhera! Jenom trochu záleží na počasí, zda se výlet uskuteční v plánovaném termínu a trase.

Ubytování

Ubytování v pořádku, prostorné. Vybavení kuchyňky dobré, elektrické spotřebiče, nádobí, sušák na prádlo i s kolíčky, klimatizace. Nic nám nechybělo. Paní domácí donesla v průběhu našeho pobytu i dobrý řecký medový koláč, bylo možné si objednat ke snídani typické pečivo: smažené koblížky. Úklid denní, výměna ložního prádla a ručníků v polovině pobytu. Pohodové, poklidné – domácí prostředí.

Strava

Nákup lze pořídit doslova pár metrů od ubytování (výhoda zejména pro nákup vody), zkoušely jsme i jiné supermarkety, ale ceny jsou téměř podobné. Ve městě Skiathosu k zast.č1 a u zast.č. 3 – větší supermarket pro větší nákup s větším výběrem a dovoz busem. Pokud si neuvaříte sami, lze využít místní taverny-restaurace, kterých je v dosahu spousta. My jsme navštívily tavernu přímo pod ubytováním (logo „s hrncem“), stylově upravené posezení, velmi ochotné zřejmě majitelky a dobrá kuchyně. Chutnalo nám i v InfinitiBlue – terasa nad mořem, vzdálenost pěšky asi 1,5 km západním směrem od Pandory. Jídlo dobré, obsluha výborná. Ve městě Skiathosu také spousta taveren, kaváren, prodejen pečiva – není problém s občerstvením a jídlem.

Další služby

Delegátka paní Vejnosková – profesionální a ochotná.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jarmila Thomayerová, 24.08.2018
8,3
S dětmi na ostrově Skiathos
9 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Dovolená se nám moc líbila. Hezké, příjemné ubytování, hezké pláže.
Celkový dojem
Dovolená se nám moc líbila. Hezké, příjemné ubytování, hezké pláže.
Okolí

Pláž a okolí se nám líbilo, ale není to na procházky po okolí. Destinací vede silnice, která nemá chodník, chůze po ní je tedy velice nepříjemná, je na ní velký provoz. Je tedy dobré jezdit autobusem, nebo se pohybovat v prostoru ubytování nebo na pláž, jako my s malými dětmi. V okolí je bazén s prolézačkami.

Ubytování

Klidné ubytování, příjemně zařízená studia. Domácí prostředí, příjemní majitelé a zaměstnanci. Ubytování je na hezkém místě s krásným výhledem na moře. U domu majitelky byly nějaké hračky, což naše děti ocenily.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Aneta Matejková, 20.08.2018
9
Hezká dovolená na krásném ostrově
9 Ubytování 10 Služby 8 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Vyšlo počasí, moře a pláže nádherné
Celkový dojem
Vyšlo počasí, moře a pláže nádherné
Okolí

3 pěkné písečné pláže v pěším dosahu do 1 km, ostatní busem, který zastavoval pod ubytováním asi 150 metrů. Bus jezdí z hlavního města na západ ostrova cca co 15 minut, večer byl někdy problém se do něho dostat, když se všichni vraceli. Navštívili jsme asi 12 pláží na jižním, západním i severním pobřeží, vše busem a procházkou, auto není potřeba.

Ubytování

Pokoj č.3 - čistý, prostorný, denně vynesené odpadky, v půlce pobytu nové prostěradla, ručníky.Apartmán dobře vybavený, kvalitní pánev na smažení, elektrická trouba na pečení, kvalitní hrnce a porcelán, žehlička, žehlící prkno, trezor, kolíčky na prádlo, sušák...ocenili jsme i klimatizaci.Paní domácí vždy k dispozici - i buchtu donesla.Ubytování v kopci, po schodech, je třeba s tím počítat. Z terasy i v přízemí výhled na záliv a vzdálenou pevninu.

Strava

V okolí pár taveren, ve vesnici vzdálené asi 1,5 km další. Jídlo vždy dobré, ceny všude podobné. Dobrý gyros ve vesnici u zastávky č.16 v My Stop, cena 2,60 E, dost masa na oběd stačil. Večer jsme někdy jezdili do města, kde je nabídka obrovská.Supermarket 150 metrů celkem drahý, směrem na pláž Kanapitsa další supermarket levnější, ve městě jsme u zastávky č.3 udělali vždy větší nákup, ceny zde byly o poznání levnější a výběr všeho větší.

Další služby

Delegátce paní Marcele Vejnoskové bych chtěl tímto ještě jednou poděkovat za velice profesionální a vstřícný postoj ke všem, velice ochotná delegátka. Poradila, pomohla, nic nebyl problém.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Roman, 30.07.2018
10
Ostrov neskutečně zelených borovic
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Skiathos splnil naše očekávání. Určitě stojí i za návštěvu severní pláže. Jsou ...
Celkový dojem
Skiathos splnil naše očekávání. Určitě stojí i za návštěvu severní pláže. Jsou dostupné pouze autem, někdy i jen 4x4. Nejsou tak plné jako na jižním pobřeží, kde se dá pohybovat i místní dopravou.Ta jezdí každých 15 min. Skvělý zážitek je z přistávání letadel u letiště. Odlety a přílety si ověříte na: https://www.flightradar24.com.Pandoru bych doporučil pro moc pěkné ubytování v klidném prostředí, skvělé služby/úklid, milou paní domácí Nelly a krásným plážím v okolí.
Okolí

Ubytování Pandora je v krásném prostředí zasazené v zeleni. Market pro nezbytné nákupy - pečivo k snídani, vody, je opravdu kousek. Nejlevnější market na ostrově Sklavenitis je v hlavním městě (zastávka busu č. 3), ceny až poloviční oproti turistickým střediskům! Proto jsme si na první polovinu dovolené půjčili auto a hlavní nákupy obstarali zde. Pěkné pláže jsou z Pandory nedaleko. Krásná pláž je Vromolimnos. Pro nás top byla Diamandi. Dojdete k ní ve stínu borovic. Jen posledních cca 400 metrů je prudší pěšinou. Proto tam je asi méně lidí. Nás tam bylo tak 15.

Ubytování

Ubytování skvělé, prostorné. Vybavení kuchyňky plně dostačující. Úklid každý den. Paní domácí velmi milá. Dostávali jsme placky, koblížky.Bydleli jsme ve studiu Polymnia, krajní budova. Naprostý klid, nic a nikdo nás nerušil.

Strava

Pandora je bez stravy. Na večeře se dá dojít do místních taveren v okolí nebo dojet do hlavní města. Často jsme chodili do taverny Jimmy´s. Na závěr byla vždy nějaká dobrůtka. Personál ochotný a milý.

Další služby

Delegátka Marcela Vejnosková je člověk na svém místě. Poradí a doporučí tipy na výlety. Dokonale se o vás postará.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Martin K., 22.07.2018
10
Viamare značka kvality
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Viamare nezklamala, hledali jsme klidné místo s výhledem na moře. Pandora = krásné ...
Celkový dojem
Viamare nezklamala, hledali jsme klidné místo s výhledem na moře. Pandora = krásné místo. Ubytování komfortní ( 2x teráska, samostatná vybavená ložnice ( žehlicí prkno, žehlička , fén), velmi kvalitně vybavena kuchyň, úklidové služby též na úrovni. Protože jsme měli po celý pobyt auto, nevázali jsme se na bus ( lepší vlastní doprava, autobusy bývají občas hodně plné a starší klientele, která by případně cestovala na jiné místo nedoporučuji.) Ostrov zelený, krásné pláže , Castro s nejkrásnější a přívětivou obsluhou taverny Vás jistě mile překvapí:-) Vše čerstvé a velmi chutné. Ostrov není příliš velký, proto doporučuji všem, kteří nemusí restaurace, diskotéky a vůbec chtějí si odpočinout od rušného světa.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana, 04.09.2017
1 2

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour