PASCHALIS studia  

Klimatizace Bazén Wi-Fi (bez záruky) Výhled na moře
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, Do 500 m od pláže, Klimatizace, Výhled na moře, Wi-Fi (bez záruky),

Informace o ubytování

2-3 lůžka
bez stravování

Poloha

Paschalis se studii a bazénem je postaven ve svahu nad zeleným údolím. Dá se zde předpokládat klidné prostředí. Nedaleko je krásná písečná pláž Troulos s pozvolným vstupem do moře a se vzrostlými piniemi. Na pláž se dostanete po zpevněné cestě, která vede ze svahu, pak pokračuje po místní komunikaci a ke krásné písečné pláži Troulos. Na pláži Troulos je taverna, bary a můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky. Na pláži se provozují i vodní sporty. Při cestě na pláž narazíte také na obchod a na autobusovou zastávku, odkud se můžete několikrát denně dostat na další krásné pláže jižního pobřeží ostrova a do hlavního města. Další blízká krásná pláž je Marathia.

Ubytování

Jednoduchá, ale prostorná třílůžková studia mají tři lůžka nebo manželskou postel a další lůžko. Studia jsou v prvním patře nebo přízemí a ze všech je výhled na moře a na bazén. Jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací, TV, fénem a Wi-Fi (u bazénu a u některých studií i na terasách a balkónech). Je zde bazén, kde jsou slunečníky a lehátka. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí

Největší předností tohoto jednoduššího ubytování je výhled na moře a do zeleného údolí a dobrý dosah krásné písečné pláže se snadným přístupem do moře. Pláž Troulos patří k nejkrásnějším plážím na ostrově. Další výhodou je klimatizace v ceně.

Vzdálenosti

od pláže Troulos: 25 pohodlných schodů a cca 390 m.
od autobusové zastávky: cca 300 m.

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Skiathos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkové studio: od 500 Kč/noc
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

8
8 hodnocení
7,8 Ubytování
8,5 Služby
7,9 Okolí
7,8 Stravování
Řazení
6,3
Dobrý
5 Ubytování 10 Služby 5 Okolí 5 Stravování
Celkový dojem
Normální krásné Řecko
Celkový dojem
Normální krásné Řecko
Strava

Bez stravy

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Josef, 01.10.2018
6,3
Krásný zelený řecký ostrov, písečné pláže, snesitelný počet turistů
6 Ubytování 5 Služby 6 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Skiathos je poměrně zelený ostrov, žádná vyprahlá pustina, krásné pláže na jihu, ...
Celkový dojem
Skiathos je poměrně zelený ostrov, žádná vyprahlá pustina, krásné pláže na jihu, které jsou písečné, vhodné pro děti, na severu jsou divočejší pláže s vlnami. Hlavní město a většina pláží na jihu je dostupná místním autobusem, pláže na severu jedině vlastní dopravou - skutr, auto. Vyplatí se lodní výlet na vedlejší ostrov Skopelos - kde se natáčela Mamma mia.
Okolí

Pláž v Troulos je písčitá, s pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti. Nejsou ježci. Lehátka na pláži za poplatek. Blízké jezírko s želvami a labutěmi, což znamená problém s komáry.

Ubytování

Řecká klasika: žádný luxus, v kuchyňce minimum nádobí, na základní vaření postačí, ale neplánujte nic velkého. Papír se nesplachuje, vhazuje do koše. Voda se pije pouze balená. Nevýhoda - ubytování je na kopci, k pláži se musí chodit cca 10 min - na pláž je to v pohodě, ale pokud se během dne vracíte - třeba polední spaní dětí - je výstup do kopce v parnu na slunci dost náročný. Na druhou stranu máte úžasný výhled z balkonu na moře.

Strava

V místě je supermarket, kde je k dostání vše potřebné na základní vaření - těstoviny, pečivo, ovoce apod. Otevřený od rána do noci, každý den. Taveren je v blízkosti mnoho, lze chodit každý den do jiné, ale nabídka jídel je většinou stejná, na každé pláži (dostupné po souši) je většinou minimálně jeden plážový bar s pitím a občerstvením.

Další služby

Paní delegátka M. Vejnosková byla úžasná - podávala vyčerpávající praktické informace a ochotně byla k dispozici pro případné problémy.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana Malcová, 20.08.2018
7,8
pohodová dovolená bez "mráčku"
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Mnoho jsem od ostrova Skiathos neočekávala, jelikož je maličký a nejsou na něm jistě ...
Celkový dojem
Mnoho jsem od ostrova Skiathos neočekávala, jelikož je maličký a nejsou na něm jistě ty nejvyhlášenější řecké pláže. Možná právě proto, jsem byla velmi příjemně překvapena z mnoha stran. Krásné centrální městečko, kde vždy najdete nové krásné zákoutí, hezký výlet na ostrov Skopelos (natáčela se zde Mama Mia) , na pláž Lalaria a Kastro lodí, krásný klášter Evangelistria, zážitek sledování přistávání a vzlítání letadel z pláže hned za runwayi. Rychle se dostanete na ostrov a zase domů, bez dlouhých přejezdů a prostojů na letišti. Nejvíce nás ale překvapila velmi milá delegátka CK paní Vejnosková, která se nám velmi věnovala a byla ochotná kdykoliv pomoci a poradit.
Okolí

Pláž hezká čistá písčitá, pomalý vstup, okraje pláže s útesy, hezky se tam šnorchluje. Pláž poměrně dosti plná v tuto roční dobu, ale dá se doplavat či dojít na klidnější místa. Lze půjčit lodičku, dojet na nedaleký ostrůvek. Taverny na pláži s příjemným prostředím a výhledem na moře, jídla dobré kvality. Obchod nedaleko od pláže se základními potravinami

Ubytování

Ubytování s bazénem (důležité pro dceru) a výhledem na moře (podstatné pro mne), v klidném zeleném svahu. Prostorný pokoj, klimatizace v ceně, vybavení pokoje a kuchyně dostačující i když jednoduché. Lze koupit vody u majitele a není je tak třeba tahat od silnice do kopce.

Strava

Ubytování bylo bez stravování

Další služby

Obchod u silnice se základním vybavením, v okolí další 3, dostupné cestování po části ostrova autobusy, taverny v dosahu. Větší obchod jen v hlavním městě.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Bartošová, 20.08.2018
8,5
Pohodová dovolená
8 Ubytování 10 Služby 9 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Příjemný ostrov pro klidnou dovolenou a koupání. Nadstandardní služby, čistota a ...
Celkový dojem
Příjemný ostrov pro klidnou dovolenou a koupání. Nadstandardní služby, čistota a převážně anglická klientela.
Okolí

Klidné místo s trochu delší vzdáleností od pláže, která je jedna z nejlepších na ostrově. Okolí je klidné plné taveren a obchůdků se vším potřebným. Velmi dobré místo v centru ostrova pro pěší výlety prakticky kamkoliv na ostrově - funkční autobusová doprava. Místní letiště je atrakcí samo pro sebe - nutno navštívit!

Ubytování

Slušné ubytování, odpovídá popisu v katalogu. Drobné nedostatky vyvažuje nádherný výhled na moře.

Strava

Okolní restaurace nabízejí klasický řecký standard. Ve studiu je klasická mini linka s nejnutnějším vybavením.

Další služby

Služby delegátky naprosto nadstandardní, nabídka pestrá bylo z čeho vybírat.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří, 14.08.2018
6
Ostrov Skiathos je krásný
6 Ubytování 6 Služby 6 Okolí 6 Stravování
Celkový dojem
Ostrov Skiathos je krásný, trochu dražší než ostatní ostrovy. Převládá klientela z ...
Celkový dojem
Ostrov Skiathos je krásný, trochu dražší než ostatní ostrovy. Převládá klientela z Anglie a Itálie. Viamare je prý jediná CK z ČR. Paní delegátka Magda je super. Jediné významné mínus je ubytování. Studia Paschalis jsou na krásném místě s nádhernou vyhlídkou. Přirovnala bych to k Ptačím domkům v Ústěku. Tím asi vešká plus končí. Jezdíme do Řecka celkem pravidelně tak mám s čím srovnávat. Ve studiích jsou ubytováni Češi a Srbové.Většina apartmánů je asi po rekonstrukci. My měli číslo 8, ten byl netknutý. Staré zařízení by nevadilo. Vadily pavučiny, které se plazily po zdech. Alespoň při výměně turnusu by to chtělo trochu uklidit. Podle mě nestačí pouze vytřít a převlíct postele. Na nábytku byly vrstvy prachu, lednice opatlaná uvnitř i venku. Dvířka od mrazáku ulomená. Jako bombonek bylo, že v kuchyni byla odpojená teplá voda. V zrcadle jste se skoro neviděli, což by mohl být i plus.Někde chyběla žárovka na balkoně. Inzerovaný fen se musel jít půjčit k panu domácímu. Paní průvodkyně se marně snažila o nápravu. Pan domácí byl sice usměvavý ale jinak mu bylo vše fuk. Vše jsme brali s humorem a dovolenou jsme si užili.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Oberdörferová Jana, 06.09.2017
10
Moře, taverny a turistika
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolenou na Skiathosu ve studiích Paschalis můžeme doporučit všem, kdo rádi ...
Celkový dojem
Dovolenou na Skiathosu ve studiích Paschalis můžeme doporučit všem, kdo rádi kombinují oddech u vody s poznáváním nových míst a ocení, že jsou asi na jediném ostrově se značenými turistickými trasami (průvodce od Ortwinna Widmanna koupíte skoro v každém obchodě za 10 EUR). Ubytování v klidu na kopci s pěkným výhledem, studia prostorná, čistá a denně uklízená, jen na komáry české odpuzovače ne a ne zabrat (místní fungovaly). Ochotný pan majitel byl vždycky po ruce, připravený pomoci kdykoli bylo třeba. Pláž v Troulosu s jemným pískem je podle nás jedna z nejlepších na ostrově - není tak přelidněná jako vyhlášená Koukkonaria, v bezprostřední blízkosti plážový bar, fast food i klasická taverna. Asi nejlepší jídlo jsme měli na výletě na sever ostrova v taverně Mega Gialos (hned 2x), kdo se strmou a zarostlou pěšinou propracuje na nedalekou bezva oblázkovou pláž, jen málokdy na ní někoho potká. Nezklamal výlet do hlavního města, ani na opuštěné Kastro či do klášterů - námaha spojená s výšlapem se těm vytrvalým vyplatí. Ani v kombinaci rodiče a 3 dospělé děti jsme se nenudili a velmi jsme oceňovali vstřícnost, profesionalitu milé paní delegátky Magdy Jíchové, kterou tímto zdravíme a velmi jí děkujeme!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petr, 29.07.2017
10
Pláže nádherné
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Ubytování na kopci, ale za to stranou asi 400 m od pláže - klid a krásný výhled, ...
Celkový dojem
Ubytování na kopci, ale za to stranou asi 400 m od pláže - klid a krásný výhled, stravování v okolních tavernách - upřímně doporučuji, byli jsme všude spokojeni.Moře sice toho času bez vln, ale čisté, pláže nádherné, přímo v Troulos byla pláž poměrně plná (poplatek za 2 lehátka a slunečník 8 EUR). Absolvovali jsme dva výlety - okolo Skiathosu na nepřístupné pláže na severu ostrova a okolo ostrova Skopelos. Oba nádherné. Úžasný zážitek u přistávací dráhy letiště v městě Skiathos, kde letadla doslova přistávají nad hlavami turistů, shromážděných za svodidly přiléhající silnice (viz www.flying.revue.cz/skiathos).Úžasná delegátka paní Magda Jíchová, která např.na výletě neváhala přijímat objednávky, roznášet jídlo a sklízet nádobí ze stolu v přeplněné taverně (zastupovala obsluhu), a to vše jen proto, aby byli klienti spokojení. Obětavá, usměvavá, měli jsme pocit, že se o nás opravdu stará.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Stáňa, 21.07.2017
9
Ubytování bylo v pořádku
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Naše první dovolená na ostrově Skiathos v termínu od 13.6-23.6.2017.Ostrov je malý, ...
Celkový dojem
Naše první dovolená na ostrově Skiathos v termínu od 13.6-23.6.2017.Ostrov je malý, krásný, přívětivý. Vhodný i pro turisty, na ostrově se dá koupit také průvodce turistických tras, je však třeba počítat s tím, že cesty jsou značeny trochu jinak než u nás a že terén odpovídá charakteru ostrova. Ostrov je určen velkým množstvím svých pláží především k odpočinku a koupání.Studia Paschalis ve středisku Troulos jsou na krásném klidném místě, s výhledem přes zeleň na moře. Je však třeba vědět, že výstup z cesty až k ubytování je náročnější, je možnost zvolit strmější výstup po kratší cestičce a po cca 40-ti schodech nebo pozvolnější cestu, po které jezdí pan majitel autem.Pláž v Trolous je příjemná, je k dispozici sprcha, taverna a občerstvení v těsné blízkosti pláže. V dosahu dojezdu autobusem nebo pěšky jsou i další krásné pláže, včetně Koukounaries.Ubytování bylo v pořádku, odpovídalo popisu, jen s drobnou připomínkou, že nám tam chyběly sítě proti komárům. Využili jsme nabídky dvou lodních výletů, okružní plavbu kolem ostrova a výlet na Skopelos a Alonissos. Oba jsme si užili. A to i díky paní delegátce Magdě Jíchové. Je velmi milá, příjemná, starající se o své klienty s úsměvem i po náročných výstupech do jejich ubytování. Touto cestou pozdravujeme a děkujeme za její práci.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana Hájková, 05.07.2017

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour